ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

Вже втретє наша Сіверська земля зустрічає любителів цього виду спорту зі всієї України. Екстремальні гонщики на своїх мотоциклах величезною колоною проїхали центральною вулицею міста до площі Князя Ігоря, де й відбулось урочисте відкриття моторалі "Князі в грязі".

 

 

 

 

 

Організаторами цього заходу виступили міська рада і ГО "Княжий град". Міський голова Олег Бондаренко, депутат обласної ради Сергій Сергієнко та організатор моторалі Євген Бурико привітали учасників та побажали їм успіхів у змаганнях.

alt

 

 

 

 

 

 

 

О 12.00 год. біля гармати у биринському лісі стартувало 46 учасників, серед яких і троє дівчат. Цьогоріч змагання проходили у 4 класах: "Профі" , "Аматор хард", "Аматор софт" та "Мікс". Мотогонщикам потрібно було здолати 7, 6, 5 та 4 кіл 30 кілометрового бездоріжжя у биринському лісі. Тож, бажаючих подивитися на екстремальну гонку виявилось чимало.

alt

 

 

 

 

 

 

 

Успішно долаючи шлях у не одну сотню кілометрів, намагаючись тримати рівновагу під час перешкод, учасники вперто йшли до фінішу.

alt

 

 

 

 

 

 

 

І хоча мототехніка у деяких не витримувала, більшість взяли участь у змаганні "Володар гори" . Декому з гонщиків таки вдалося підкорити та виїхати на вершину піщаного насипу.

alt

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

На завершення ралі відбулось нагородження переможців. Генеральним спонсором свята мотоспорту виступив вітчизняний сільгоспвиробник  ТОВ "Агрікор холдинг".

alt

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова та представник ТОВ "Агрікор холдинга " виконали почесну місію, вручивши переможцям подарунки. Завдяючи вітчизняному сільськогоспвиробнику ТОВ "Агрікор холдингу" переможці у всіх чотирьох класах змагань отримали грошові винагороди: за 1 місце - 3 тис.грн, за 2 місце - 2 тис.грн, за 3 місце - 1 тис.грн. Перше місце у класі "Мікс" здобула Наталія Зайченко, у класі "Аматор хард " перемогу виборов Сергій Горовенко, у класі "Аматор софт" - Олександр Максименко, а найшвидшим у класі "Профі" став Володимир Стельмащук.

alt

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

Джерело інформації: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=316571&tp=0  


 
ТКС Северяне

Объявления