ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

 З 4 по 6 серпня в районі проходив огляд підготовки навчальних закладів до нового  2010-2011 навчального року. Незважаючи на кризу, педагоги всілякими способами шукали можливості, аби встигнути підготувати навчальні заклади до головного свята в шкільному житті -1 вересня - Дня знань. Вдалося не всім та і не все заплановане. Головна проблема, каже начальник відділу освіти Новгород-Сіверської РДА Ірина Зюзько –відсутність коштів.

 До початку нового навчального року 2 тижні, а вже існує багато невирішених проблем в освітянській галузі. Забезпечення підручниками навчальних закладів на Новгород-Сіверщині – 98 %. Проте навчальні посібники розраховані на 12-річну систему освіти. Ми ж місяць тому знову повернулися до 11-річної. Поки старша школа буде працювати за старими підручниками, каже начальник відділу освіти Ірина Зюзько. Коли надійдуть нові – невідомо. Однак забезпечення підручниками – не єдина проблема. 

 Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Зюзько:

Проблем дуже багато, потребує ремонту система опалення в Кудлаївці, ремонт котельні і заміна опалювальної труби в Вороб’ївці і ряд поточних ремонтів, які потребують коштів, яких, нажаль, катастрофічно не вистачає. Також проблема – ремонт шкільних автобусів.

 Не дивлячись на неймовірну спеку, ретельно готують школи до нового навчального року в Дігтярівці. Побілені всі приміщення, пофарбовані спортзал, харчоблок, коридори, навчальні кабінети. Залишилось впорядкувати шкільне подвір’я. Все це коштами батьків учнів та завдяки спонсорській допомозі, каже директор школи Наталія Чмир. Хотілося б зробити більше, але нема за що.

 Директор Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Чмир:

Основне приміщення школи побудоване в 1972 році, з того часу жодного разу в самому приміщення капітального ремонту не робилося. В планах є ремонт даху, заміна вікон на пластикові і реконструкція туалету.

На капітальний ремонт за відсутності коштів розраховувати не доводиться. А ось поточні, косметичні, за словами Ірини Зюзько, проведені в усіх навчальних закладах району. Вважає, що 1 вересня, прийшовши до школи, і діти, і батьки залишаться задоволеними станом підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Залишається сподіватися, що і проблеми, які сьогодні існують, найближчим часом, будуть розв’язані

 


 
ТКС Северяне

Объявления