ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

11 січня в Новгород-Сіверській міській раді відбулась зустріч за участі міського голови Олега Бондаренка, керівництва міста, працівників музею-заповідника ˮСлово о полку Ігоревімˮ та відомого художника-графіка, нашого земляка Володимира Половця.

 

 

 

 

Темою для обговорення став новий проект PRO СЛОВО, центральною подією якого є представлення робочих матеріалів і власне унікальної авторської книги, подарункового видання ˮСлова о полку Ігоревімˮ В. Половця. Впродовж двох тижнів експонування книги та художніх робіт, які увійшли до книги у якості ілюстрацій, бронзових рельєфів та емалей, будуть проведені дискусії, лекції , на яких дослідники розмірковуватимуть про значення цього тексту: чим він був для української культури 19-20 років, і наскільки імперська інтерпретація змінила не стільки ставлення до поеми, скільки сприйняття твору як історичного.

Під час експозиції художник власноруч друкуватиме авторські аркуші ілюстрації до книги, будуть запрошені провідні каліграфісти для проведення майстер-класів зі стародавніх шрифтів ХІІ ст.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

Ідейним натхненником та автором проекту виступає художник Володимир Половець. Ексклюзивна книга буде містити його художні роботи у якості ілюстрацій, бронзових рельєфів та емалей.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для широкого загалу планується видання цієї книги бюджетного варіанту. Як наголосили учасники проекту, вона має бути в кожній читальні і в місті, і в селі.

Керівництво міської ради висловилось на підтримку цього проекту, але остаточне рішення буде прийняте на сесії. У ході зібрання було обговорено основні завдання, які стоять перед його учасниками.

До участі в проекті долучиться і громадська організація ˮКняжий градˮ.

Очікується, що робота в цьому напрямку буде плідною, а головне – дасть потужний поштовх для розвитку туристичного потенціалу Новгорода-Сіверського.

 

Джерело: офіційний сайт Новгород-Сіверської міської ради 


 
ТКС Северяне

Объявления