ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt 01 січня на центральній площі Князя Ігоря у місті Новгороді-Сіверському відбулись святкові новорічні гуляння для дорослих та дітей. Для жителів та гостей міста зі сцени прозвучали теплі слова привітань від міського голови Олега Бондаренка.

 

 

 

 

 

У своєму виступі очільник міста подякував та вручив подарунки: Ларинівському сільському голові Леоніду Подковку за подаровану місту зелену красуню, групі-компанії "Росток-Холдинг", директору району електричних мереж ПАТ "Чернігівобленерго" Олегу Герасименку, депутату міської ради Василю Лакозі, приватному підприємцю Роману Кругліку, колективу благоустрою міської ради, майстру з благоустрою Сергію Кавурку, озеленювачу міської ради Тетяні Огнєвій та Олександру Горбачу, який створив святкові фігури біля Головної ялинки міста. Щира вдячність всім, хто привніс свою лепту у створення святкової атмосфери на центральній площі нашого міста! 

alt

 

 

 

 

 

 

 

У цей день усіх присутніх зі сцени радували пісні у виконанні жіночого вокального ансамблю «Сіверія» та окремих виконавців – Людмили Шарої, Ольги Дворської. 

alt

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

Після завершення концертної програми розпочались спортивні змагання. Найсміливіші, найсильніші чоловіки показували всю свою міць та витривалість. У конкурсі, хто найбільше разів за 1 хвилину присяде з мішком цукру вагою 25 кг за плечима, найкращий результат - 52 рази - продемонстрував мешканець Новгорода-Сіверського Олег Синельник. Запекла боротьба проходила у змаганнях з армреслінгу (настільна боротьба з однією рукою).

alt

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

Охочих виявилось багато – на завершення змагань переможці за 1, 2 та 3 місце отримали цінні подарунки. Цього року, як ніколи, бажаючих залізти на стовп, який встановили на площі Князя Ігоря, виявилось дуже багато. Майже два десятки чоловіків різного віку намагались дістатись до верхівки стовпа, проте зірвати заповітний конверт з подарунком зміг лише один, найперший учасник – Артем Гуленок. 

alt

 

 

 

 

 

 

У час, коли на спортивній локації вирували справжні пристрасті, біля Головної ялинки міста на дитячій локації відбувалось святкове дійство – малечу розважали цікавими конкурсами, хороводами казкові герої, Дід Мороз та Снігуронька. У цей день всі бажаючі могли зігрітися та посмакувати гарячею новорічною юшкою, якою безкоштовно пригощали на святі.

alt

 

 

 

 

 

 

Джерело: офіційний сайт Новгород-Сіверської міської ради 


 
ТКС Северяне

Объявления