ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

25 грудня, в Новгороді-Сіверському в ресторані-барі "Квадрат" відбулося новорічне свято для дітей соціально незахищених категорій, організоване службою у справах дітей за підтримки міської ради.

 

 

 

 

 

З Новорічними та Різдвяними святами привітав присутніх на заході дітлахів міський голова Олег Бондаренко, побажав в Новому 2019 році успіхів у навчанні та здійснення заповітних мрій. Опісля на дітей чекала оригінальна розважальна програма, яку підготували працівники Центру дитячої та юнацької творчості міської ради.

alt

 

 

 

 

 

 

 

Безліч конкурсів, веселі танці-руханки з Дідом Морозом та Снігуронькою, солодкі подарунки – все це дарувало дітям святковий настрій. Особливої новорічної атмосфери додавала по-казковому прибрана зала ресторану-бару "Квадрат". Адміністрація цього закладу безкоштовно надала приміщення для проведення заходу та доклала зусиль, створивши неперевершену святкову атмосферу – діти були в захваті від побаченого.

alt

 

 

 

 

 

 

 

По завершенню свята юні містяни отримали подарунки від служби у справах дітей міської ради та релігійної громади церкви Християн Віри Євангелейської "Еммануїл".

alt

 

 

 

 

 

 

Джерело: офіційний сайт Новгород-Сіверської міської ради


 
ТКС Северяне

Объявления