ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

Щороку, в четверту суботу листопада, вся Україна і кожна громада вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. 24 листопада у Новгороді-Сіверському відбулись заходи у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні. Керівництво міської ради вклонилося доземно та поклало траурні букети до Хреста - пам'ятного знаку "Жертвам Голодомору 1932-1933 років". Опісля, на центральній площі міста відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам'яті всім українцям, які загинули голодною смертю. До присутніх з промовою звернувся міський голова Олег Бондаренко, зазначивши, що український народ пережив страшну трагедію і ми завжди будемо пам'ятати про неї.

 

 

Перед присутніми виступив старший науковий співробітник краєзнавчого відділу музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" Павло Провозін та розповів про страшну статистику Голодомору 1932-1933 років.

alt

 

 

 

 

 

Схиливши голови в скорботі, новгород-сіверці хвилиною мовчання вшанували пам'ять мільйонів українців, що стали жертвами страшного Геноциду українського народу. На площі Князя Ігоря був викладений хрест із лампадок, який зайвий раз нагадав про сотні тисяч невинно втрачених життів. Під час проведення заходу мешканцям міста був розданий поминальний хліб.

alt

 

 

 

 

 

О 16.00 год. новгород-сіверці долучились до всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" та запалили на своїх підвіконнях свічку пам’яті, згадавши всіх українців, які загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму. Нехай же той незгасимий вогник кожної запаленої в цей день свічки ще більше єднає всіх нас, українців! 

 

Джерело: офіційний сайт Новгород-Сіверської міської ради. 


 
ТКС Северяне

Объявления