ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

altУрочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулись 02 листопада в Новгороді-Сіверському в районному будинку культури.

 

 

 

 

 

 

Працівників соціальної сфери міста та району з професійним святом вітали заступник міського голови О. Могильний, в.о. голови районної державної адміністрації Р. Веремієнко, голова районної ради В. Кауфман. У своїх виступах вони подякували за їх сумлінну працю та людяність, кращим працівникам соціальної сфери вручили почесні відзнаки.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 У цей день теплі слова побажань на адресу винуватців свята пролунали і від колег - начальника управління соціального захисту населення РДА Г. Гавриленко, начальника управління соціального захисту населення, сім’ї та праці міської ради С. Чуванової, директора Територіального центру соціального обслуговування Новгород-Сіверської районної ради В. Прокопенка, начальника Новгород-Сіверського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Т. Кравченко, начальника служби у справах дітей міської ради Н. Дьоми, начальника служби у справах дітей РДА С. Петракова, директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді В. Суровицької

alt

 

 

 

 

 

 

 

Музичні дарунки на свято подарували місцеві аматори сцени.

 

Джерело: сайт Новгород-Сіверської міської ради


 
ТКС Северяне

Объявления