ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня в Новгороді-Сіверському відзначили День українського козацтва та День захисника України. Заходи розпочались з покладання квітів до пам’ятників борцям за незалежність України, воїнам-захисникам часів Другої світової війни, пам’ятних дошок загиблим учасникам АТО.

 

 

 

 

Урочиста програма святкувань ˮНаша слава козацька не вмре, не поляжеˮ відбулась на міському стадіоні. Під Державний Гімн України вихованці гімназії №1 ім. Б.Майстренка підняли Державний Прапор України.

alt

 

 

 

 

 

 

Міський голова Олег Бондаренко привітав присутніх зі славетними святами, побажав всім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба, подякував за мужність та героїзм тим воїнам, які пройшли все пекло війни та вручив відзнаки Президента України ˮЗа участь в антитерористичній операціїˮ нашим захисникам-землякам, учасникам АТО.

alt

 

 

 

 

 

 

Офіційна частина урочистостей завершилась флешмобом, який подарували учасники хореографічної студії ˮТанцювальний кварталˮ.

alt

 

 

 

 

 

 

Опісля відбулась міська спартакіада за участі команд закладів та установ міста. Всі учасники намагались продемонструвати найкращий результат, проте перше місце виборола команда освітян міської ради.

Джерело: офіційний сайт Новгород-Сіверської міської ради. 


 
ТКС Северяне

Объявления