ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

З нагоди Дня працівників освіти в Новгород-Сіверській державній гімназії ім. К.Д.Ушинського 04 жовтня відбулись урочистості та святковий концерт.

 

 

 

 

 

З вітальним словом до працівників освітянської ниви звернувся міський голова Олег Бондаренко, побажав педагогам натхнення, успіхів та творчих здобутків і вручив дипломи лауреатів щорічної міської премії "Престиж", а також грамоти Новгород-Сіверської міської ради.

alt

 

 

 

 

 

 

 

В цей день на адресу педагогів лунали побажання міцного здоров'я, довголіття та наснаги у їхній благородній справі від помічника народного депутата України Анатолія Євлахова Михайла Черника, начальника відділу освіти, молоді та спорту міської ради Ірини Головні, голови Новгород-Сіверської організації профспілки працівників освіти і науки України Катерини Короткевич.

alt

 

 

 

 

 

 

 

Кращим із кращих - вихователям, педагогам, викладачам, технічним працівникам закладів освіти міста були вручені відзнаки. Музичні та танцювальні дарунки на свято підготували дитячі вокальні і танцювальні колективи міста. Хай щедро зарясніє сходами нових яскравих особистостей ваша нива, шановні педагоги.Зі святом!

alt

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: офіційний сайт Новгород-Сіверської міської ради


 
ТКС Северяне

Объявления