ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

24 серпня 2018 року на 27-у річницю незалежності України в Новгороді-Сіверському відбулась знаменна подія – офіційне відкриття чотирьох пам’ятних знаків загиблим учасникам АТО, нашим землякам.

 

 

 

 

 

Аби вшанувати пам’ять Валерія Бондаренка, Олега Соломахи, Ігоря Гулевського, Ігоря Медведя на мітинг-реквієм прийшли родини загиблих воїнів, керівництво міста та району, представники та голови громадських організацій ˮЄдина родина Чернігівщиниˮ та ˮУчасники АТО Новгород-Сіверщиниˮ, військові, громадськість, ЗМІ.

alt

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова Олег Бондаренко подякував представникам ГО "Єдина родина Чернігівщини" за всі ті добри справи, що вони роблять, всім матерям, які змогли виховати таких славних патріотів України.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 Учасники заходу низько схилили голови в хвилині мовчання за полеглими в боях на Сході країни. Голова ГО ˮЄдина родина Чернігівщиниˮ Микола Шанський вручив подяки тим небайдужим людям, хто піклується про родини загиблих на Новгород-Сіверщині та увічнює пам’ять про наших воїнів.

alt

 

 

 

 

 

 

 

Зі сльозами на очах і щемом у серці родини загиблих відкрили пам’ятні знаки.  Віддаючи данину пам’яті героям, які пожертвували власним життям в ім’я незалежної України, учасники заходу поклали квіти до пам’ятних знаків воїнам АТО. Вічна пам’ять загиблим Героям, Слава тим, хто боронить наше небо і наші кордони, Слава Україні!

 

Джерело: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=311887&tp=0  


 
ТКС Северяне

Объявления