ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 25 Мая 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

2-го жовтня Православний світ вшановує пам’ять благовірного князя Чернігівського і Київського - Ігоря. З цієї нагоди, у Спасо-Преображенському соборі Чернігова, зібралися віряни на Божественну літургію.

 

За прадавньою історією, Ігор Ольгович походив із роду чернігівських князів. Після смерті свого брата Всеволода Ольговича, який був київським князем, вступив на престол, правив лише 12 днів. Кияни не любили Ольговичів, робили все, аби скинути з престолу князя Ігоря, а пізніше розлючені люди вбили правителя. Лише під час похорону, зрозуміли, що скоїли вбивство невинної людини через ненависть до його роду, а згодом почали вшановувати князя як Святого мученика. Саме князь Ігор дав зрозуміти людству, що потрібно любити ближнього свого та відчувати любов до Бога. З проповіддю до вірян звернувся Mитрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.

 

 За часів княжіння у Києві Юрія Долгорукого 5 червня 1150-го року святі мощі князя Ігоря Чернігівського та Київського зусиллями його брата Святослава були перенесені до Чернігова і покладені у Спасо-Преображенському соборі.

 

ТРК «Новий Чернігів»

 
ТКС Северяне

Объявления