ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 20 Июля 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

Взимку значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовнішедо травмування та загибелі людей. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті.

Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Так, 17 січня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Полянь Славутського району Хмельницької області. Під час ліквідації займання вогнеборці виявили тіло чоловіка, 1957 року народження. Ймовірна причина пожежіпорушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.

19 січня вогнеборці ліквідували загорання у житловому будинку в селі Макіївка Чернігівської області. В результаті пожежі загинув 76-річний власник помешкання. Ймовірно, причиною загорання стало коротке замкнення електромережі. Так, 22 січня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення по заяві про пожежу житлового будинку в с. Бирине Новгород-Сіверського району Чернігівської області. На місті пожежі було виявилено тіло чоловіка, 1951 року народження. Ймовірна причина пожежіпорушення правил пожежної безпеки під час куріння в ліжку.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі працівники Служби порятунку систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Зокрема, цього тижня працівники Новгород-Сіверського районного відділу Чернігівської області провели комплексний профілактичний захід в селі Бирине. Рятувальники відвідали близько 80 домогосподарств.

Основну увагу приділили помешканням, де проживають самотні громадяни, люди з обмеженими можливостями, багатодітні родини та особи, які зловживають алкоголем. Фахівці ДСНС вказали господарям на недоліки в електрогосподарстві їх будинків та поінформували про правила безпечного використання газових й електричних приладів. Кожному жителю рятувальники вручили пам’ятки, в яких вказано, як діяти у разі виникнення пожежі. Подібні рейди проводитимуться й надалі з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі та навчання громадян правил пожежної безпеки. Провідний інспектор Новгород-Сіверського РВ Євгеній Бобров

Джерело: http://ns-mrada.cg.gov.ua/





 
ТКС Северяне