ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 14 Декабря 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

11-й рік поспіль в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» проходить конкурс на кращий малюнок та твір з метою підвищення усвідомлення школярами ролі та значення лісу. Відбувся конкурс на рівні державних лісогосподарських підприємств серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

75 дітей з 10 шкіл міста та району взяли участь цього року. Малювали вихованці перших-четвертих класів, твори писали діти п’ятих-восьмих класів. Переможців визначили. Нагородження відбулось 19 травня у приміщенні ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство». Перше місце у конкурсі на кращий малюнок отримав Артем Калетник, учень Лосківської школи.

Артем Калетник - учень Лосківської ЗОШ І-ІІ ст.: "Я намалював людину, яка гасить вогонь. Своїм малюнком я хотів розказати, що треба бути в лісі обережним".

Друге місце у конкурсі на кращий малюнок отримала Вероніка Водень з Грем’яча. Дівчинка взяла участь у конкурсі бо дуже любить природу.

Вероніка Водень - учениця Гремяцької ЗОШ І-ІІІ ст.: "Мене зацікавив цей конкурс, бо там розповідається про ліс, а я дуже люблю природу. На малюнку я намалювала як діти саджають дерева, щоб в лісі було багато пташок".

Третє місце за кращий малюнок у Максима Кабиша, вихованця НВК "Дзвіночок". Руслан Гордійчук цього року взяв участь у конкурсі вперше, писав твір і отримав перемогу, подарунком задоволений.

Руслан Гордійчук - учень Лизунівської ЗОШ І-ІІ ст.: "У своєму творі я хотів розказати, щоб всі знали як треба берегти ліс. Саджаємо берези, клени, каштани і квіти".

Друге місце у конкурсі на кращий твір виборола Поліна Марченко з села Бирине, третє Марія Шурига з гімназії №1. Діти отримали грамоти, необхідні речі для заохочення проведення вільного часу в лісі та спілкування з природою, а саме палатки, гамаки та надувні матраци. Інженер з лісовідновлення Володимир Салабута подякував всім за активну участь та закликав дітей і у майбутньому долучатись до подібних заходів.

Володимир Салабута - інженер з  лісовідновлення ДП "Н.-Сіверське лісове господарство": "Ця акція вже традиційна. З року в рік проводиться на кращий твір і малюнок. Сподіваємось, що дітки будуть надалі приймати участь, не тільки в конкурсах, але і садити дерева, висаджувати і доглядати за лісом".

   

http://trksiver.com.ua

 

Объявления