ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 22 Сентября 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

У рамках відзначення Дня місцевого самоврядування 07 грудня в Новгород-Сіверській міській раді для активної учнівської та студентської молоді нашого міста відбувся день відкритих дверей.

 

 

 

 

Юні гості зустрілися з міським головою Олегом Бондаренком, який розповів про структуру органів місцевого самоврядування та озвучив плани на майбутнє.

alt

 

 

 

 

 

 

 

Далі на дітей чекала екскурсія кабінетами міської ради. Начальники відділів розповіли про діяльність та повноваження своїх відділів, а юні гості мали змогу оглянути умови, в яких працюють посадові особи міської ради та поставити питання, що зацікавили.

alt

 

 

 

 

 

 

 

Завершилась екскурсія відвідинами кабінету міського голови, де на дітей чекав приємний сюрприз – торт з гербом міста Новгорода-Сіверського, який міському голові сьогодні презентувала керуючий філії Чернігівського обласного управління АТ ˮОщадбанкˮ Надія Острик. Юні учасники заходу не приховували захвату від побаченого та почутого. Гостина в міській раді для юних лідерів завершилась солодким столом та найкращими побажаннями від мера.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: офіційний сайт Новгород-Сіверської міської ради


 
ТКС Северяне

Объявления