ATO Помощь
Магазин пуговка
Понедельник 15 Июля 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

03 травня 2018 року в Новгород-Сіверській міській раді представники Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту "Пульс" провели навчальний семінар з питань реалізації реформи місцевого самоврядування та активізації процесу об’єднання територіальних громад. У нараді взяли участь посадові особи міської ради, депутатський корпус міста, сільські голови, представники районної ради та районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

alt

Регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Микола Силенко розповів присутнім про переваги об’єднання територіальних громад, досить детально зупинявся на фінансовій підтримці, яку держава надає новоствореним громадам.

 

 

 

 

До того ж, лектори наголошували на тому, що з об’єднанням громад зволікати не варто, адже завдяки реформі відкривається багато можливостей для розвитку населених пунктів та поліпшення їх інфраструктури. Кожен з присутніх сільських голів мав можливість поставити питання, отримати відповідь, деякі з них висловлювали власну точку зору щодо перспектив об’єднання.

alt

Підводячи підсумки зустрічі, міський голова Олег Бондаренко зазначив, що громада міста відкрита для діалогу, але остаточне рішення щодо об’єднання з містом – є виключно прерогатива сільських громад та їх очільників.

 

 

 

 

 

 

Джерело: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=297600&tp=0

 

Объявления