ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 16 Января 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

У перший день нового року на Чернігівщині народилося 14 малюків: 5 хлопчиків та 9 дівчат. Шестеро діток — у Чернігівському міському пологовому будинку, двоє —у районному, троє — у Ніжинському і по одному — у Прилуках, Бобровиці та Новгороді-Сіверському.

Рік відкрила дівчинка. У Чернігівському районному пологовому на початку другої ночі свою первістку Мілану народила 34-річна чернігівка Альона Мороз. Вага новонародженої — 2680 грамів, зріст — 51 сантиметр.


За нею о пів на третю ночі у Ніжинському пологовому з’явився хлопчик Іванко — первісток Вікторії та Артема Склярів. Вага малюка — 2 кілограми 650 грамів, зріст — 50 сантиметрів. Цього ж дня у Ніжині народилися ще один хлопчик і дівчинка.


Вікторія Скляр з первістком Іваном у Ніжинському пологовому

Першим і єдиним 1 січня у Новгород-Сіверській районній лікарні народився Микита (вага — 3820 грамів, зріст — 53 сантиметри) — син Євгена та Наталії Колод. 24-річна Наталія родом із села Вороб’ївка Новогород-Сіверського району. І хоча вже кілька років як виїхала до Глухова Сумської області, на обліку стояла у Новогороді-Сіверському, тут і народжувала. Пологи приймала лікар Сніжана Шумило. Немовлятко виписали додому 5 січня.

— Будуть поки що з нами жити, — говорить телефоном новоспечена бабуся 48-річна Олена Душина, директор Вороб’ївського комунального підприємства. Молода мама якраз годувала малого. — Для мене хто б не народився: хлопчик чи дівчинка, — то добре. Бо це моє перше внуча. До того ж хлопець — це продовжувач роду, захисник. Отож рік буде хороший. Та й взагалі читала, що дітки, народжені у рік Собаки, ростуть дуже розумними.

Євген та Наталія Колоди з новонародженим Микитою у Новгород-Сіверській районній лікарні

           alt
 

Строк доньці ставили на третє січня, та не дотягли. Наталя зустріла Новий рік, а ранком поїхали у лікарню.

Хоча моя рідна сестра Наталія Ходченко (працює медсестрою у Новгород-Сіверській поліклініці) так і передрікала: «Народиш, Наталко, в один день зі мною». У неї 1 січня день народження.

За два роки у Вороб’ївці це друга дитинка. Та у сільраді сподіваються, що Микита принесе удачу і народжуваність збільшиться. І у селі вже очікують на поповнення цьогоріч.

Первістка, на якого чекала 12 років, народила у Прилуках 31-річна Юлія Мірошник. Маленького назвала Богданом (вага — 3250 грамів, зріст — 50 сантиметрів).

А от дівчинка, яка народилася у Бобровицькій лікарні першого січня, у родині Миколи Цоя та його дружини Ольги вже третя. Сім’я рік тому переїхала з Київщини до Білоцерківців Бобровицького району. Вдома на маму з маленькою чекали 10-річний Артур та 5-річний Артем.Вітаємо з поповненням.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №2 (1653), 11 січень 2018 року

Джерело: http://www.gorod.cn.ua/

 

Объявления