ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 14 Декабря 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

"Гімназійний олімп" - таку назву має традиційне свято, на якому у державній гімназії ім. К.Д.Ушинського підводять підсумки навчального року. Цьогоріч учні навчального закладу здобули 2 призових місця на 3 обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та 36 призових місць у 2 міському епаті, 2 дипломи переможців конкурсу МАН, а ще перемоги в спортивних змаганнях, дослідницьких конкурсах тощо. За солодощами на сцену по черзі запрошували відмінників та хорошистів, призерів творчих конкурсів та виставок.

Багато солодких подарунків отримала учениця 10 класу Поліна Козел, яка показує гарні результати і в навчанні, і в творчості.

Поліна Козел - учениця державної гімназії ім. К.Д.Ушинського: "В школу я йду з усмішкою, тому що школа - це мій другий дім, я тут проводжу більшу частину свого часу. Звісно, іноді бувають такі моменти, коли не хочеться йти в школу, контрольні роботи, щось не подобається, але я знаю, що в класі чекають мене мої друзі, з якими я завжди можу поділитися своїми проблемами або радощами. Вони мені завжди допомагають".

За результатами голосування колективу навчального закладу визначили і найкращого учня гімназії. Гімназистом року став учень 10 класу Валерій Азаренко, і хоча за нагородами він виходив на сцену багато разів, отримати іменний стипендіальний грант зовсім не очікував.

Валерій Азаренко - учень державної гімназії ім. К.Д.Ушинського: "Я не зовсім очікував цього, тому що мене не сповістили, що висунуть на номінацію "Гімназист року" і це дуже мене порадувало і надало більш натхнення вчитися". 

Як зазначив Валерій, навчання йому дається з легкістю, бо він завжди може розраховувати на допомогу мами, яка в свою чергу пишається досягненнями сина.

Тетяна Азаренко - мама ученя державної гімназії ім. К.Д.Ушинського:  "Я пам'ятаю той день, в 5-му класі ми вперше прийшли до цієї школи і він отримав першу шоколадку за те, що він хорошист. Це поступово нарощувалось і він зараз відмінник. У різних конкурсах приймає участь і такий результат дякуючи вчителям, наполегливій праці нашої школи. Всі його підтримали, ось такий вийшов результат". 

На сцену підіймалися не лише учні, а й вчителі, батьки, вихователі, працівники гімназії, адже вклад кожного з них в дітей є неоціненим, зазначив директор навчального закладу Олександр Пшеничний.

Олександр Пшеничний - державної гімназії ім. К.Д.Ушинського: "Сьогодні свято показало, що ми тримаємо марку і нам не соромно за той рік, який ми провчилися, який промайнув і сподіваємося, що в наступному перемог буде не менше, а ми, навпаки, примножимо наші успіхи".

Джерело:http://trksiver.com.ua

 

Объявления