ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 25 Мая 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

З 12 грудня починає курсувати потяг «Новгоро- СіверськийСуми». Відправлятиметься з Сум о 15:42 в Новгород-Сіверський прибуває о 21:25 і через півгодини їде у зворотньому напрямку о 22:05 і о 4:10 приїжджає в Суми. Скористатись цим поїздом новгород-сіверці матимуть можливість 4 рази на тиждень.

Катерина Волосатова - квитковий касир залізничної станції "Н-Сіверський: "Ходити він в нас буде 4 рази на тиждень - понеділок, середа, четвер, субота. В ці дні каса буде працювати з 21:00 до 22.30".

Курсуватиме поїзд через Шостку, Кролевець, Конотоп, Ворожбу, Білопілля. Як повідомила касир Катерина Волосатова коштуватиме білет в плацкарті  110 грн. без білизни на 25 гривень дешевше.

Катерина Волосатова - квитковий касир залізничної станції "Н-Сіверський"Підв’язка буде добра хто в Харкові вчиться і так люди їздять. Якщо він прибуває в 4:10 в Суми і в 5:36 йде електричка на Харків, в Харків прибуває о 9:00 годині, це дуже зручно. Також буде підв’язка в Конотоп, вони приїздять і в 2:15 і в 3:10 теж йдуть до Харкова і в напрямку Донецької дороги. На ці поїзди буде підв’язка у людей. І з Терещенської теж буде зручно а 23:50 йде на Москву, як раз буде встигати, також в напрямку Львова можна виїхати".

На момент зйомки сюжету зранку 12 грудня жоден білет з Новгород -Сіверського до Сум не проданий, адже мало хто знає про його існування, зазначає касир, але впевнена, що пасажири будуть як тільки-но звикнуть до нового сполучення з іншою областю. Сіверяни цю новину дізнались від нашої знімальної групи і кажуть рух потягу «Новгород-сіверськийСуми» дуже необхідний жителям міста та району.

вважаю що це дуже добре що з'явилися нові сполучення".

"Все що робиться для нашого міста, все добре".

До цього ж потягу один раз в місяць приєднуватиметься вагон «Харків - Новгород-Сіверський».

 

Джерело: http://trksiver.com.ua/

 
ТКС Северяне

Объявления