ATO Помощь
Магазин пуговка
Вторник 07 Декабря 2021

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

СТО

alt

6 березня під час відвідин Новгорода-Сіверського відомий мандрівник, журналіст та автор багатьох книг про свої подорожі Олександр Волощук завітав до міської бібліотеки. До зустрічі, що відбулась за сприяння міського голови Олег Бондаренко, долучились керівництво та працівники міської ради, студенти Новгород-Сіверського медичного училища, громадськість міста.

 

 

 

 

Олександр Волощук розповів про своє давнє захоплення подорожувати автостопом, яке вперше реалізував у 2002 році. Після цієї подорожі написав книгу "Автостопом на край світу". Від країн Закавказзя, Дагестану, Чечні і до Аргентини, Чилі, Парагваю, Перу та Бразилії - як розповів мандрівник, за цей час побував в 55 країнах, здійснив пішу мандрівку уздовж берега Чорного моря. Проте найбільше вражень залишилось про подорож до Командорських островів, де неймовірно захопила незаймана природа цього краю. Під час зустрічі присутні мали змогу поставити мандрівнику запитання, на які він охоче відповідав.

alt

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

На завершення заходу Олександр Волощук поділився своїми планами на майбутнє: вже скоро він має намір здійснити подорож країнами Європи.

alt

 

 

 

 

 

 

Джерело: сайт Новгород-Сіверської міської ради.

 

 

 

 


 
ТКС Северяне

Объявления