ATO Помощь
Магазин пуговка
Понедельник 15 Июля 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt22 червня 2018 року в Новгороді-Сіверському біля Братської могили у міському парку відбувся мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В жалобному заході взяли участь керівництво міської ради спільно з очільниками району, посадовими особами місцевого самоврядування, державними службовцями, громадськістю.

 

 

 

 

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни. Перед присутніми виступили Новгород-Сіверський міський головаа Олег Бондаренко, в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко та старший науковий співробітник краєзнавчого відділу музею-заповіднику ˮСлово о полку Ігоревімˮ Павло Провозін.

alt

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова Олег Бондаренко у своїй промові зазначив: "Щороку 22 червня нагадує нам про жорстокі і суворі події Другої світової війни, що смертоносною хвилею прокотилися по нашій землі, про численні жертви, які понесла Новгород-Сіверщина і вся Україна в ході цієї страшної війни. 77 років пройшло від страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова «війна», та в пам’яті людській вони залишаться назавжди.."

alt

 

 

 

 

 

 

 

Завершився мітинг урочистим покладанням квітів до Братської могили полеглим воїнам Другої Світової війни та панахидою за загиблими. Вічна, світла їм пам’ять та слава!

 

Джерело: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=305061&tp=0 

 

Объявления