ATO Помощь
Магазин пуговка
Четверг 27 Июня 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

11 травня 2018 року у міській бібліотеці відбулась зустріч міського голови Олега Бондаренка з багатодітними матерями з нагоди Дня матері. У заході взяли участь посадові особи служби у справах дітей міської ради. Міський голова Олег Бондаренко у своєму вітальному слові подякував матерям, які віддали своє материнське тепло не лише власним дітям, а й стали рідними для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

 

alt

Міський голова вручив подарунки присутнім матерям і наголосив на продовженні постійного діалогу та партнерських відносинах між батьками та міською владою, які покликані зробити життя дітей, які цього потребують кращим та світлішим. Привітала заслужених мам нашого міста і начальник служби у справах дітей міської ради Наталія Дьома.

 

 

 

 

alt

 

Свої музичні вітання в переддень свята подарували присутнім на заході жінкам місцеві аматори сцени. Жіночий вокальний дует виконав пісню ˮМамина косаˮ, яка розчулила всіх мам до сліз. Від дуету скрипалів – сестер Олени та Софії Рожок прозвучала мелодія пісні ˮРідна мати мояˮ, викладач ДМШ Наталія Труханова виконала ˮПробачення у мамиˮ. У такій теплій та невимушеній атмосфері і минув цей захід. На завершення організатори зустрічі подякували матерям за велику, ніжну турботу про дітей.

 

 

 

Джерело: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=298930&tp=0

 

Объявления