ATO Помощь
Магазин пуговка
Понедельник 15 Июля 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

04 травня 2018 року у Новгороді-Сіверському в районному будинку культури відбувся звітний концерт міської дитячої музичної школи «Моя Україна – музична країна». Концертну програму наповнили яскраві вокальні та інструментальні твори у виконанні найкращих вихованців музичної школи і творчих колективів даного закладу.

 

 

 

 

 

alt

 

 

 

 

 

 

 

Відкрив концерт хор вокалістів школи піснею М. Ткача на музику Ігоря Поклада «Моя Україно». До глибини душі торкнулася серця слухачів пісня «Тече річка» у виконанні вокалістів. Слідом на сцену виходили учасники конкурсів Карпенко Ілля і Чмихун Анна, у виконанні яких прозвучали запальні ритми і вишукані мелодії. На святі були присутні керівництво міської ради, батьки, вчителі, мешканці міста, які є поціновувачами музики. Гучними оплесками вони вітали юних артистів та їх педагогів. 

alt

 

 

 

 

 

 

 

Квартет скрипалів виконав «Романтичну прелюдію», у складі якого дует скрипалів "Фідель" (Олена та Софія Рожок), який є лауретом ІІ ст. VI Всеукраїнського конкурсу "Поліський вернісаж", тріо гітаристів порадувало мелодією української народної пісні «Грицю, Грицю». Зведений ансамбль скрипалів «Мелодика», у складі якого були Поліна Козел та Віталій Макаренко (учасники VI Всеукраїнського конкурсу "Поліський вернісаж") під керівництвом викладача по класу скрипки Надії Школьної, ще раз довів, що творча співдружність учнів і викладача – це не тільки цікаве, пізнавальне спілкування, але прекрасний зразок для наслідування. У виконанні ансамблю «Сіверські музики» під керівництвом викладача, аранжувальника Олександра Скрипченка, були виконані твори «Попурі на теми єврейських мелодій» і «Аркан». 

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

На завершення заходу міський голова Олег Бондаренко висловив щирі слова подяки народному депутату України Анатолію Євлахову, за матеріальної підтримки якого у 2017 році для музичної школи було придбано оргтехніку, концертне устаткування та сучасні музичні інструменти. Педагогічному колективу музичної школи та вихованцям міський голова побажав нових творчих злетів, натхнення та наполегливості у роботі.

Джерело: https://www.facebook.com/747228522127439/photos/pcb.835042676679356/835041616679462/?type=3  

 

Объявления