ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 22 Февраля 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

Напередодні Міжнародного дня танцю у м. Новгород-Сіверський у гімназії №1 ім. Б. Майстренка відбувся відкритий творчий фестиваль ˮМагія танцюˮ за участі вихованців танцювальних колективів закладів освіти міста та Новгород-Сіверського медичного училища.

 

 

 

 

Привітали учасників фестивалю міський голова Олег Бондаренко та директор гімназії № 1 Віра Мокрякова, які побажали їм яскравих виступів та подальших перемог. Тематика майже всіх виступів танцювальних колективів була патріотичною. Неймовірні рухи талановитих, запальних та невгамовних учасників танцювальних колективів викликали у присутніх неабияке захоплення. Кожен виступ супроводжувався гучними оплесками.

alt

На завершення фестивалю було оголошено і підсумки благодійної акції ˮСерце до серцяˮ, яка проходить у ці дні по всій Україні. Так, у навчальних закладах міста було зібрано 2317 грн , які підуть на придбання медичного обладнання для обласної дитячої лікарні для лікування дітей з вадами слуху. Проте, на цьому збір коштів у Новгороді-Сіверському не завершено. Начальник управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Новгород-Сіверської міської ради Світлана Чуванова взяла благодійну скриньку та зауважила, що збір коштів продовжиться у приміщенні управління соціального захисту населення, сім’ї та праці міської ради. Тож усі небайдужі можуть долучитися до благодійної акції до 29 квітня 2018 року.

 

Завершився фестиваль нагородженням художніх керівників. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Ірина Головня вручила грамоти Юлії Шкалаберді (худ. керівнику хореографічної студії ˮТанцювальний кварталˮ гімназії №1), Оксані Неруш (худ. керівнику танцювального колективу ˮДесняночкаˮ Центру дитячої та юнацької творчості), Аліні Мартазаєвій (худ. керівнику танцювального колективу ˮМальвиˮ Центру дитячої та юнацької творчості), Людмилі Мастіпан (худ. керівнику танцювального колективу медичного училища), Ірині Юсубовій (худ. керівнику танцювального колективу державної гімназії ім. К. Д. Ушинського). Учасники всіх танцювальних колективів, які взяли участь у фестивалі, отримали солодкі подарунки.

 

Джерело: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=295728&tp=0 

 

Объявления