ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 22 Февраля 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

04 квітня 2018 року у дитячій музичній школі відбувся святковий концерт до 65-ліття відомої американської співачки з українським корінням Квітки Цісик. Сходження на творчий Олімп розпочалось досить рано - 4-річною на одній з дитячих костюмівок Квіточка співала пісню «Мамалига». З сестрою та батьком Квітка виступала на різноманітних українських творчих вечорах, живучи в Америці. 

 

 

 

 

 

 

У 1980 році вона записала свій перший альбом «Kvitka», або «Songs of Ukraine» («Пісні України»), який присвятила своєму покійному батькові. Уже в 1989 році вийшов другий диск «Two Colors» («Два кольори»). Квітка Цісик дуже хотіла добитись ідеального, професійного звучання. Тому на запис обох альбомів витратила особистих 200 тис. доларів. Для запису альбомів вона зібрала 40 найкращих студійних інструменталістів Нью-Йорка. 

Починала працювати над третім альбомом, ймовірно, це мали бути колискові та дитячі пісні. Проте, його так і не побачив світ. Сім років жінка боролася з раком. 29 березня 1998 року вона померла, не доживши п’яти днів до свого 45-річчя. Саме цього, 2018 року, Квітці би виповнилось 65 років... 
У програмі концерту були відомі пісні, які виконувала Квітка, а сьогодні вони прозвучали у виконанні педагогів та вихованців дитячої музичної школи. «Два кольори», «Я піду в далекі гори», «Ніч яка місячна», старовинна українська «Колискова» - справили неабияке враження на присутніх у залі. Після кожного виступу учасників заходу ще довго не змовкали аплодисменти. Сила духу цієї чарівної жінки і досі живе в її піснях. У них все – ліричність та емоційність, глибина і проникливість, життєва мудрість, якась первісна гармонія і спокій. Тут немає пафосу… В одному із своїх альбомів Квітка Цісик написала: «Ця збірка пісень є бажанням мого українського серця вплести радісні нитки в розшарпане життям полотно, на якому вишита доля нашого народу. Присвячую поривам нескореного українського духу і його безнастанним змаганням по обох боках океану».

 

Джерело: http://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=293331&tp=0 

 

Объявления