ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 24 Мая 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

У світлиці музею можна побачити Новгород-Сіверське таким, яким він був у минулому столітті, - купецькі будинки, собори, вулиці. Ось тріумфальна арка, ще ціла і відреставрована. Художник встиг змалювати її доглянутою. А тепер вона виглядає зовсім по-іншому.

А це будинок за Успенським собором кінця ХІХ-початку ХХ століття. Зараз він руйнується, а на стінах сучасні супутникові тарілки.   Вулиця Базарна на полотні ще встелена бруківкою, на торгових рядах немає реклами.

А от будівля міської бібліотеки, колишній будинок купця Мєдвєдева, неначе намальований цьогоріч – один в один, як на картині 40-річної давнини.   На виставці представлені полотна Леоніда Моучова, Діани Варакути, Павла Бородюка, Тетяни Строгонової та інших. Різни за технікою і матеріалами написання картини поєднує одна тема – «Збережена спадщина».

Зображені на полотнах архітектурні споруди можна знайти і сьогодні, однак потроху вони втрачають свій вигляд.   Виставка працюватиме до кінця лютого і відкрита для всіх бажаючих.   Сюжет: ТРК «Сівер»

  

http://www.gorod.cn.ua

 

Объявления