ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 14 Декабря 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

 

Двогодинний благодійний концерт під назвою «Теплом своїх сердець зігрій солдата» зібрав всіх небайдужих містян на центральній площі міста у неділю, 28 травня. Організувала захід молодіжна рада, до складу якої входить ініціативна та активна молодь міста за підтримки Новгород-Сіверської міської ради.

Однак ідея організації такого заходу належить юній жительці Новгорода-Сіверського Тетяні Миненко, яка вже давно хотіла зробити спільний концерт учнів навчальних закладів міста, і не просто так, а з великою користю.

 

Тетяна Миненко - ініціатор заходу:  "В нас мало таких концертів в місті і я подумала чому б не зробити, щоб була якась підтримка. Ми вирішили допомогти Михайлу Лупейко, бо він випускник нашої гімназії. Ми дуже захотіли йому дуже допомогти".

Наш земляк, учасник АТО Михайло Лупейко, захищаючи рідну землю, втратив обидві ноги, нині проходить реабілітацію, каже військовий комісар Олег Отрощенко.

Олег Отрощенко - військовий комісар, підполковник Н.-Сіверського ОМВК: "Для людей це дуже важлива підтримка. На сьогоднішній день вже проходить 2 етап реабілітації. Тобто протезування і реабілітація для того ,щоб він міг самостійно пересуватися на цих протезах".

Українські пісні - сучасні та народні, запальні танки підготували учні двох гімназій міста та медичного училища. Присутні на концерті люди дякували дітям за організацію такого заходу.

"Дуже добре, але мало хто знав про це, діти молодці, дякуємо їм".

"Так жаль, що солдати гинуть наші".

Як бачимо, на концерт прийшло зовсім небагато людей, хтось скаже мало реклами, у когось немає часу, та головне, що наші діти не байдужі до того, що відбувається в рідній країні.

Олег Бондаренко - голова Н.-Сіверської міської ради: "Дуже гарна акція, дуже гарно, що наші діти є дійсно патріотами нашого міста, патріотами нашої країни і нашим дорослим треба повчитися патріотизму у наших дітей".

Тільки об'єднавшись можна здолати ворога, тому суспільство не повинно бути осторонь від того, що відбувається в країні, або в місті в якому ти живеш, зауважив заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко.

Сергій Сергієнко - заступник голови Чернігівської ОДА:  "В області 155 чоловік загиблих, це велика втрата для нашої області, для нашої України і ми знаємо, що страшні події на сході нашої держави продовжуються, ці хлопці боронять наш мир. Складна ситуація на нашому кордоні. Я хочу сказати, що дякувати богу, що ми не відчуваємо цієї загрози на сьогоднішній день, тому що зараз в нас є армія".

А як підсумок проведеного благодійного концерту - це 7769 грн, зібраних волонтерами. До речі, ці кошти вже на рахунку нашого героя «Ангела» – Михайла Лупейка.

Джерело:http://trksiver.com.ua

 

Объявления