ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 25 Мая 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

Перше місце, Гран-Прі та кубок переможців привезли новгород-сіверські гімназистки із першого Всеукраїнського фестивалю під назвою «Сяйво первоцвітів», який пройшов в місті Київ 17 грудня.

Конкурс складався з чотирьох номінацій, юні танцюристки з двох вікових груп танцювального кварталу змагались у номінації народна хореографія. Старші виконували танок Зозуля, за який отримали статус переможців Гран-Прі та кубок, а от менші танцювали 2-танці Гуцульський драйв та Дівочі викрутаси і здобули завдяки їм 1-місце. Дівчата розповідають, що звичайно переживали перед виступом та найголовніше для них було в першу чергуце отримати досвід.

Марина Марусучасниця колективу «Танцювальний квартал»:«Ми вперше на такий великій сцені. Було дуже хвилююче. Старалися не підвести один одного. Ми приїхали сюди не тільки за перемогою, ми приїхали за досвідом. Плануємо відвідати другий етап весною з новим танцем».

Аліна Пехотнаучасниця колективу «Танцювальний квартал»:«Всі були дуже сильні. Наш колектив дуже старався щоб всім сподобалося і щоб ми показали наше місто достойно. Всі дуже хвилювалися перед виступом і бажали один одному, щоб всі гарно виступили, і щоб сподобалось глядачам».

54 колективи майже з усіх областей України взяли участь у цьому конкурсі мистецтв, таланти яких  оцінювали відомі українські артисти, видатні діячі культури і мистецтва. Тому для новгород-сіверських юних танцюристок  та їх викладачівсправжня гордість отримати аж 2 винагороди, говорить керівник танцювального гуртка хореографічної студії «Танцювальний квартал» Юлія Шкалаберда.

Юлія Шкалабердакерівник танцювального гуртка хореографічної студії «Танцювальний квартал»: «За номінаціями та віковими категоріями присуджувалися призові місця, це були: перше місце, друге місце, третє місце і Гран-Прі. Наш колектив здобув перші місця, а також отримали Гран-Прі та кубок, а також сертифікат на 50% знижку в наступному фестивалі. Плануємо весною побувати ще раз з новими танцями».

 

 

Джерело: http://trksiver.com.ua/

 
ТКС Северяне

Объявления