ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 25 Мая 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

Центри госпітальних (регіональних) округів будуть у Чернігові, Корюківці, Мені, Бахмачі, Прилуках, Ніжині, Бобровиці. Про це повідомляє Чернігівська облдержадміністрація на своєму сайті.

Округ №1 включатиме місто Чернігів та Городнянський, Куликівський, Ріпкинський, Чернігівський райони. Для районів центромплануєтьсястане Чернігівська районна лікарня. Для чернігівців центральними з надання хірургічної допомоги будуть Чернігівські лікарні №2 та №3, з надання терапевтичної№1.

  Округ №2Корюківський, Семенівський, Сновський райони. ЦентрКорюківська лікарня.  

Округ №3Менський, Коропський (частина), Сосницький, Новгород-Сіверський райони. ЦентрМенська лікарня.

  Округ №4Бахмацький, Борзнянський, Коропський (частина), Талалаївський райони. ЦентрБахмацька лікарня.  

Округ №5Прилуки, Варвинський, Ічнянський (частина), Прилуцький, Срібнянський райони. ЦентрПрилуцька міська лікарня.

  Округ №6Ніжин, Ніжинський, Ічнянський (частина), Носівський (частина) райони. ЦентрНіжинська міська лікарня.  

Округ №7Бобровицький, Козелецький, Носівський (частина) райони. ЦентрБобровицька лікарня.  

За право бути центрами госпітального округу медзаклади боролися. Адже цефінансування, це престиж.   Найбільша інтрига точилася навколо Мени і Корюківки. Планувалося, що центром госпітального округу стане Корюківка. Мена з цим не погодилася. Корюківка брала апаратурою. Меназручним географічним розташуванням. Отож і Корюківці, і Мені дали можливість відчути себе по-центровому. І пацієнтам зручніше.

 

  Не задоволена наразі приєднанням до Бахмача Борзна. Борзнянська центральна районна лікарня хотіла бути або центром округу, або ж приєднатися до Ніжина. Із Бахмачем погане сполучення. Тоді як до Ніжина добиратися краще.   Поділ області на госпітальні округи відбувається з метою оптимізації, у перекладі на народну мову — скорочення. У центрах госпітальних округів надаватиметься складніша допомога. У нецентрах — простіша.  

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №2 (1601), 12 січня 2017 року

Джерело: http://www.gorod.cn.ua/

 
ТКС Северяне

Объявления