ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 25 Мая 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

Відсутність постійного автобусного сполучення в Новгород-Сіверському районі було і залишається чи не головною проблемою. Для більшості населених пунктів стабільні пасажирські перевезення на даний час залишаються лише мрією.

Так, на території Об'єднанської сільської ради автобус Новгород-Сіверського АТП 17443 здійснює рейс лише один раз на тиждень - п'ятницю. В інші дні місцеві мешканці їздять або на власному транспорті, або ж у кого його немає - наймають односельців, аби ті відвезли їх до міста. Тільки ж ціна кусається.

Валентина Дмитриченко - жителька с.Студінка: "Головне для людей це дістатися до лікарні. Якщо автобус ходить раз у тиждень, то люди приїхали у п'ятницю і вже потім не знають на чому добиратися. Звичайно, хотілося б, щоб в понеділок ходив, і в середу ходив, хоча б три рази на тиждень, щоб як раніше це було".

Вікторія Ковальчук - жителька с.Студінка: "У нас багато діток навчається у Новгород-Сіверському медучилищі в школі-інтернат, то приїхали дітки в п'ятницю ввечері, а в понеділок можна було б їх відправити, а так нам треба добиратися до траси, дорога погана. Хотілося б, щоб ходив автобус хоча б 2 рази на тиждень, нікому нічого не треба. Наймати машину – ви знаєте, скільки це грошей коштує? 300-350 грн, не в кожного вони є".

Звичайно, такі кошти не у кожного знайдуться, проте вибір у населення невеликий, або їздити таким чином, або чекати автобуса, який, до речі, раніше, декілька місяців тому, здійснював свій маршрут на території Об'єднанської сільської ради тричі на тиждень - понеділок, середу, п'ятницю. Зараз, лише у п'ятницю. Як розповіла нам голова сільської ради Марія Науменко, компенсацію за своїх пільговиків сільська рада відшкодувала однією з перших.

Марія Науменко - голова Об'єднанської сільської ради: "Просила, що надайте, ми проплатили пільги по транспорт. Ми постаралися, не знаю, як інші сільські ради, але ми проплатили пільговикам нашим, щоб вони могли проїхати на цьому транспорті. Але, на жаль, автобус наш так і ходить тільки раз - у п'ятницю".

Звернувшись у телефонному режимі за коментарем до директора автотранспортного підприємства Миколи Душина, ми дізналися, що на даний час рейс залишається незмінним і буде здійснюватись лише у п'ятницю. За словами Миколи Васильовича це пов'язано з тим, що пасажирів там не так багато, а дизельне пальне дорожчає, тому відкривати ще один рейс буде нерентабельним для підприємства. Тож мешканцям Ушівки, Студінки та Об'єднаного тільки і залишається що згадувати старі добрі часи, коли автобус ходив до їхніх населених пунктів аж тричі на тиждень.

 

http://trksiver.com.ua/

 
ТКС Северяне

Объявления