ATO Помощь
Магазин пуговка
Среда 16 Января 2019

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

Популяції лосів, косуль, диких кабанів на Сіверщині скорочуються. Причина браконьєрство. Охоронцям лісів не вистачає ресурсів, щоб боротись з порушниками. А ті в свою чергу нахабніють від безкарності.

  Це перший виїзд до годівниць після снігопаду. Єгерям доводиться розчищати дорогу від завалених снігом дерев.   Чоловіки вивантажують з машини мішки з вівсом та кукурудзою. Весь їх вміст висипають у кількох місцях.

На перекладину вішають свіжі липові віники, хоча Їх багато залишилось з минулого разу. Ще одна обов’язкова складова для раціону копитних – мінеральна підкормка — солонці.   Шансів зустріти диких тварин – мало. Вони дуже обережні. Про їх присутність на місцях годування розповідають сліди.   Годівниця для диких кабанів пустує. Їх кількість на Новгород-сіверщині тепер мала. Єгер Ігор Лисиця показує стежку знайомого йому вепра.

  Популяції копитних, як то кабан чи лось, на Сіверщині зменшуються, говорить єгер Олексій Прокопенко.   З осені єгерям у Новгород-Сіверському районі за роботу платять 680 грн. щомісяця - це чверть ставки. Пального та техніки аби об’їздити 140 тис. гектарів угідь не вистачає. У багатьох хто бере до рук рушницю нема культури мисливства, перераховують чоловіки все що заважає ефективно боротись з порушниками.   28 січня був закритий мисливський сезон на пушного звіра, на копитних раніше. На лютий продовжили дозвіл полювати вовка, лисицю, єнотовидного собаку. за незаконно впольовану косулю штраф – 32 тис грн., кабана- 40 тис, за вбитого лося – 75 тис грн.   «Сівер-центр»

Джерело: http://www.gorod.cn.ua

 

Объявления