ATO Помощь
Магазин пуговка
Пятница 20 Июля 2018

ГЛАВНОЕ

ТУРИСТАМ

 
СТО

alt

Підприємці Чернігівщини зібралися на акцію протесту «Нас дістало!». Люди обурилися через нововведення 2017 року для малого та середнього бізнесу, які прийняла Верховна Рада України. Вони вважають, що це остаточно знищить реальний сектор економіки. У зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати, зросла ставка єдиного податку для підприємців другої групи.

31 січня поточного року Національна комісія, що здійснює Державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла постанову про збільшення вартості за приєднання до електричних мереж. Плата за приєднання до електричних мереж становить 11 тисяч 300 гривень за кіловат без ПДВ.

  Також з початку року діють нові штрафи за порушення законодавства про працю. Підприємці стверджують, що ця сума надто велика і вимагають її зменшити.   Такі акції протесту відбулись в усіх обласних центрах України. До Чернігова приїхали, зокрема, представники з Новгород-Сіверського, Городні, Семенівки, Мени та інших районних центрів. Ірина Березинець каже, що це вперше за 10 років, коли підприємці з області долучилися до акції протесту.  

 

ТРК «Новий Чернігів»

Источник: http://www.gorod.cn.ua/

 
ТКС Северяне